جک درب پارکینگ وی تو | شرکت وی تو چند سالی است با ورود به بازار ایران توانسته است محبوبیت بسیاری بدست آورد که این موفقیت را مدیون کیفیت بالای محصولات خود می باشد.

برند وی تو که ساخت کشور ایتالیا می باشد به صورت وارداتی در بازار موجود میشود اما متاسفانه برخی سودجویان نسخه های غیر اورجینال با ظاهر کالیپسو را از چین وارد میکنند.

شرکت سیبا الکتریک با سابقه ی بیش از دو دهه در فروش تجهیزات الکتریکی به شما ضمانت اورجینال بودن محصولات را میدهد تا با خیال راحت خرید کنید.

از مدل های جک درب پارکینگ وی تو میتوان به :

کالیپسو

یورون

موو

آیروس

جک درب پارکینگ چیست ؟

طی 15 تا 20 سال گذشته با ورود جک درب برقی کمتر خانه ای از درب های قدیمی پارکینگ استفاده میکنم.

جک درب پارکینگ که با نام های: جک برقی، جک درب ریموت کنترلی و درب اتواتیکی پارکینگ، در بازار یافت میشود و تقاضای زیادی پیدا کرده است.

جک درب پارکینگ عمل باز و بسته شدن درب پارکینگ و ورودی حیاط به کمک ریموت (مقاله امواج ریموت جک درب پارکینگ) از راه دور را انجام میدهد.

که موجب افزایش امنیت خانه و سهولت در رفت و آمد میشود. (مقاله درباره امنیت ساختمان)

انواع جک درب پارکینگ وی تو

جک برقی پارکینگ بر اساس نحوه باز و بسته شدن به دو دسته ی بازویی و ریلی و بر اساس قدرت باز و بسته شدن به دو دسته هیدرولیک و الکترومکانیکی دسته بندی میشود.

جک درب بازویی مناسب درب های دارای لولا می باشد و جک ریلی مناسب برای درب های با ریل بلبرینگ میباشد.

جک درب هیدرولیکی :

این نوع از جک‌ها برای درب‌های سنگین و همچینین اماکن پرتردد مانند ادارات استفاده می‌شود. در درب‌های هیدرولیکی برای امنیت بیشتر و جفت شدن لنگه‌ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می‌شود.

جک درب الکترومکانیکی:

این جک‌ها اغلب برای ساختمان‌های مسکونی و کم تردد (نسبت به اماکن عمومی) استفاده می‌شود. همچنین جک‌های الکترومکانیکی برای درب‌های سبک مناسب‌تر است.

قطعات به کار رفته در جک درب پارکینگ وی تو

جعبه فرمان: وظیفه فرمان و باز و بسته شدن و توقف جک‌ها را دارد و در آخر رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگ می‌باشد.
• چشمی: دارای سیستم مادون قرمز است و اگر خودرو، عابری یا مانعی در مقابل چشمی قرار داشته باشد، بلافاصله از باز شدن درب جلوگیری میکند تا از اثابت با خودرو جلوگیری کند.
• ریموت کنترل: وسیله ارتباطی کاربر با مرکز فرمان می‌باشد. غالبا ۲ ریموت کنترل در پکیج وجود دارد و در مجتمع‌های بزرگ می‌توان تعداد زیادی ریموت را از شرکت تهیه و با مرکز فرمان متصل ساخت.
• فلاش: با علایم و آلارم هشدار دهنده مختلف مانند چشمک زدن، پیام مرکز فرمان را نشان می‌دهد.
• جک بازویی: ابزاری برای انتقال نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی است.

جعبه گشایی جک درب پارکینگ وی تو